facebook
Matrox Video

divízia známeho výrobcu grafických kariet, ktorá sa špecializuje na produkciu profesionálnych zariadení pre spracovanie videa a zvuku, postprodukčných systémov, H.264 enkóderov, výkonných streamingových riešení, konvertorov a multiviewerov pre profesionálne ako aj komerčné aplikácie. Produkty Matrox sú certifikované mnohými ďalšími spoločnosťami pre integráciu v ich softvérových, alebo harvérových riešeniach.


EIKI

dlhoročný japonský výrobca profesionálnych projekčných systémov. LCD projektory a projekčné technológie, výroba a dodávka výkonných profesionálnych inštalačných projektorov s vysokým rozlíšením a s výmennou optikou. EIKI obnovil dodávky interaktívnych a komerčných projektorov s DLP technológiou.


Optoma

široká ponuka DLP projektorov pre domáce i kancelárske použitie, dodávka riešení pre školy a prednáškové miestnosti, výroba profesionálnych projektorov s vysokým rozlíšením a výkonom. Optoma je tiež výrobcom digital signage riešení, prezentačných monitorov, premietacích plátien a príslušenstva pre projekčnú a prezentačnú techniku.


AVERS Screens

projekčné plátna pre prednú a zadnú projekciu, elektrické - motorové premietacie plátna, diaľkovo ovládané plátna, manuálne plátna, statívové plátna, projekčné plátna pre zabudovanie do podhľadu, veľkoformátové plátna, rámové projekčné plátna, projekčné plátna pre domáce kino, držiaky pre projektor, výťahy pre projektor, motorické závesy. Avers je popredný európsky výrobca s certifikovanými výrobkami pre použitie na trhu EU, s požiarnymi certifikátmi a certifikátom pre dodávky NATO


Kramer

jeden z najväčších výrobcov s rozsiahlou ponukou systémov pre distribúciu a riadenie digitálnych a analógových audio, video a počítačových signálov pre najrôznejšie použitie. Kramer má širokú ponuku prepínačov a scalerov analógového a digitálneho signálu, distribučných zosilňovačov, konvertorov rôznych typov signálov, digital signage riešení, multiview systémov, edge blending zariadení, IP distribučných systémov a podobne.


Adobe

softvérová spoločnosť s ponukou kreatívnych nástrojov a riešení pre dizajn, fotografiu a grafiku, pre vývoj a správu webových aplikácií, digitálne publikovanie a prípravu médií, správu dokumentov, pre kreatívnu prácu s videom a zvukom, optimalizáciu médií a sociálny marketing. Medzi najznámejšie produkty patria Adobe Acrobat, Flash, Photoshop, Illustrator, Dreamweaver..


TV One

ponuka riešení pre spracovanie a správu video, audio a počítačových signálov pre profesionálne, inštalačné ako i komerčné aplikácie. Výrobca a dodávateľ systémov pre manažment distribúcie signálov pre veľké kongresové sály, výstavné priestory, koncerty a podobne. Široká ponuka prepínačov analógového a digitálneho signálu, distribučných zosilňovačov, konvertorov, multiview systémov, edge blending zariadení a podobne. Pod TV One patrí tiež značka Magenta.


DV Play

riešenia pre automatické odbavovanie médií, play-out systémy pre automatizované vysielanie videa a zvuku pre televízne spoločnosti, pre hotelové systémy, školy a podobne.


MovieTech

výrobca výhradne profesionálnych riešení pre produkčné videoštúdiá. Kamerové pojazdy, vozíky, žeriavy, diaľkovo ovládané motorické hlavy, stabilizátory kamier..


Petrol Bags

výrobca transportných obalov, tašiek a príslušenstva pre kamerovú, zvukovú a svetelnú techniku. Kvalitné riešenia pre drahú profesionálnu techniku.


Focus

externé a prenosné záznamové riešenia pre profesionálne videokamery. Popora natívnych vysokých rozlíšení a prenosu dát.


AVerMedia

dlhoročný výrobca a dodávateľ televíznych kariet a externých riešení pre príjem analógového a digitálneho video a TV signálu, komponentov pre spracovanie video a audiosignálu. Výroba streaming enkóderov a zariadení pre IPTV. AverMedia ponúka tiež rôzne zariadenia pre fanúšikov počítačových hier a externé riešenia pre hráčsky segment.


Viewcast

profesionálne streamingové riešenia pre distribúciu obsahu analógových a digitálnych médií. Interné karty pre počítač, externé riešenia a software pre správu a šírenie viacerých video a audio signálov súčasne. Známe produkty ako Viewcast Osprey, Niagara, Gostream patria k popredným produktom v kategórii enkóderov a streamingu.


Manfrotto

najväčší výrobca statívov a príslušenstva pre video a foto techniku. Profesionálne riešenia, vysoká kvalita a priaznivá cena má zásluhu na vysokom predaji produktov tejto značky. Statívy pre foto a video typu monopod, tripod, fluidné, dvojcestné a trojcestné foto a video hlavy, Matteboxy, podporné držiaky, špecializované riešenia a konštrukcie, tašky pre techniku, svetlá pre videokamery a fotoaparáty a množstvo rôznych typov úchytov, závesov a podporných riešení pre digitálnu fotografiu a video.


Cinecity

výrobca širokého sortimentu cenovo dostupného príslušenstva pre kameramanov, videoštúdiá a televízie. V ponuke nájdete ramenné opierky, ramenné stabilizátory a vesty, kamerové žeriavy, kompendiá, matteboxy, camera linear slidery, motorické hlavy, kamerové jazdy a vozíky, hľadáčiky, svetlá, odrazné plochy a rôzny sortiment úchytov a produktov pre prácu s kamerou alebo fotoaparátom. Produkty sú ponúkané pod niekoľkými značkami ako Proaim, Camtree, Flycam...


Grass Valley

výrobca u nás známy svojimi produktami pre spracovanie videa Edius, Storm a HDSpark, inak výrobca širokého sortimentu zariadení pre prácu s analógovým a digitálnym AV signálom, off-line a on-line strihové systémy, postprodukčné riešenia, vysielacie playout systémy, aplikačné riešenia a kontrolné systémy, konvertory signálov a príslušenstvo


Pinnacle

mimoriadne rozšírený a cenovo prístupný software pre nelineárny strih a spracovanie digitálneho videa a zvuku. Po viacerých zmenách značka Pinnacle v súčastnosti patrí do spoločnosti Corel.


Datavideo

analógové a digitálne audio video mixážne pulty, harddiskové rekordéry, profesionálne videomonitory, konvertory signálu, interkomy. Dodávka prenosných mobilných riešení pre on-line video produkciu.


SONY Broadcast

profesionálna video technika pre kameramanov, postprodukčné štúdiá, realizačné štáby, vysielacie štúdiá, televízie.. Sony Broadcast je divízia produkujúca profesionálne videokamery, systémové kamery, videorekordéry, prepínače a mixéry, on-line systémy, profesionálne monitory, zariadenia pre audio a software.


Sennheiser

výrobca mikrofónnych systémov a slúchadiel vyššej triedy. Bezdrôtové reportážne mikrofóny pre videokamery a televíznu tvorbu v rôznych prevedeniach.


Panasonic Pro

profesionálna video technika pre kameramanov, postprodukčné štúdiá, realizačné štáby, vysielacie štúdiá, televízie.. Panasonic je výrobca videokamier, kamerových systémov, videorekordérov a digitálnych prehrávačov, prepínačov, mixérov a on-line systémov, produkčných monitorov, digitálnych médií


JVC Professional

profesionálna video technika pre kameramanov, postprodukčné štúdiá, realizačné štáby, vysielacie štúdiá, televízie. Výrobca videokamier, kamerových systémov, videorekordérov a digitálnych prehrávačov, prepínačov, mixérov a on-line systémov, produkčných monitorov, digitálnych médií


Avid

výrobca riešení a programového vybavenia pre postprodukčné spracovanie videa a zvuku.


Shure

výrobca širokého sortimentu mikrofónnych systémov a audio riešení.


Behringer

výrobca audio zariadení a doplnkov pre použitie doma, v štúdiách, inštaláciách a podobne. Analógové a digitálne zvukové mixážne pulty, zariadenia pre spracovanie a úpravu zvuku, mikrofóny a doplnky, aktívne a pasívne reproduktorové sústavy.


Blackmagic

výrobca zariadení pre spracovanie analógového a digitálneho audio a video signálu, distribučné zosilňovače a konvertory, lineárne a nelineárne produkčné systémy, digitálne kamery, streamingové riešenia a systémy pre správu médií.


InFocus

výrobca sortimentu projekčnej a prezentačnej techniky, data a video projektorov pre použitie doma, v školách a pre profesionálne inštalácie. Dodávateľ veľkoplošných interaktívnych monitorov BigTouch a Mondopad.


Real Networks

softvérové riešania pre správu a distribúciu mediálneho obsahu cez internetové, mobilné alebo lokálne pripojenia. Videokonferenčné systémy a systémy pre on-line a off-line distribúciu médií na vyžiadanie.