facebook


Sennheiser mikrofóny

Mikrofóny a príslušenstvo

mikrofóny a mikrofónne systémy pre rôzne aplikácie, pre spev a hovorené slovo, konferenčné mikrofóny, mikrofóny na stôl, závesné mikrofóny, štúdiové, kravatové klopové mikrofóny, bezdrôtové mikrofóny, mikrofóny pre videokameru alebo fotoaparát. Mikrofóny a sortiment príslušenstva ako predzosilňovače, mixážne pulty, fantómové napájače, kryty a obaly, mikrofónne statívy a káble od výrobcov Sennheiser, Shure, AKG, AudioTechnica, Phoenix, Polycom a mnohých ďalších.


- dynamické a kondenzátorové mikrofóny s rôznymi charakteristikami
- bezdrôtové riešenia pre pevné inštalácie a pre mobilné riešenia, pre kameramanov
- konferenčné systémy a mikrofóny pre videokonferencie

Reproduktory a ozvučovacie sústavy

ponúkame aktívne i pasívne reproduktory pre ozvučenie štúdií, učební, prednáškových sál, konferenčných miestností a rôznych podujatí. Inštalačné reproduktory, 100V reproduktory, závesné reproduktory, podhľadové reproduktory, nástenné reproduktory, mobilné akumulátorové reprosústavy alebo mohutné line array systémy pre koncertné podujatia výrobcov Martin Audio, Yamaha, Crown, dbx, JBL, Kramer, Behringer...


Zvukové réžie, mixážne pulty a zosilňovače

nevyhnutná súčasť ozvučovacích systémov určujúca kvalitu výsledku, viacvstupové mixážne audiopulty a výkonové zosilňovače v rôznych konfiguráciách od výrobcov Yamaha, Behringer, Allen Heath, Powersoft..


Konferenčné a tlmočnícke systémy

možnosť distribúcie zvuku pre veľký počet účastníkov. Rádiové alebo infra riešenie prenosu zvuku na rôznych frekvenciách pre multikanálovú distribúciu zvuku. Personálne, mobilné systémy určené pre sprievodcov a menšie podujatia. Pre prednáškové alebo konferenčné sály sú inštalované tlmočnícke kabíny spolu s riešením distribúcie zvuku k poslucháčom. Konferenčné systémy umožňujú diaľkový prenos a správu zvuku v kombinácii s cancel echo zariadeniami pre potlačenie nežiadúcich rušení.


Výukové systémy pre jazykové učebne

systémy pre riadenie výuky pedagógom umožňujúce individuálnu alebo skupinovú komunikáciu zo žiakmi.