facebook


svetla a pozadia

statívy a doplnky

Streaming videa

Videokamery a príslušenstvo

videokamery a systémové kamery určené pre amatérov i profesionálov, pre videoštúdiá a televízne spoločnosti. V ponuke máme široký sortiment príslušenstva pre videokamery ako videostatívy, videosvetlá, štúdiové svetlá, tašky a pláštenky, akumulátory, napájacie zdroje, redukčné adaptéry, objektívy, mikrofóny, stabilizátory, stabilizačné vesty, camera slidery, žeriavy, koľajnice, kompendiá, Matteboxy.. Výber vhodnej kamery predstavuje najdôležitejšiu časť nákupu techniky štúdia pre vytvorenie kvalitného záznamu v rôznych, častokrát i extrémnych podmienkach práce.


- ponuka analógových a digitálnych zariadení od výrobcov Sony, Panasonic, JVC, Canon, Blackmagic
- formáty DV, DVCAM, HDV, AVCHD, XDCAM, P2, DVCPRO, 3D, 35mm Cine atď
- prenosné kamery, kamery na plece, inštalačné diaľkovo ovládané a robotické kamery
- systémová ponuka kompletných riešení včítane príslušenstva

Rekordéry, prehrávače formátov a diskové riešenia

súčasťou našej ponuky sú zariadenia pre záznam a distribúciu mediálneho obsahu, rôzne typy nahrávacích rekordérov a prehrávačov pre rôzne formáty signálov. Zariadenia sú vybavené interným alebo externým HDD alebo nahrávaním pre rýchle pamäťové karty. Dodávame zariadenia od výrobcov Sony, Panasonic, JVC, Focus, Datavideo..


Vysielacia technika a streamingové riešenia

pre živé prenosy a vysielanie záznamu cez káblové pripojenia ponúkame riešenia s možnosťou automatizácie vysielania a streamingové riešenia pre vysielanie cez internetové pripojenia výrobcov Viewcast, Matrox, DV Play.. Súčasťou pracovísk môžu byť kompletné analógovo digitálne réžie a počítačom riadené pulty pre on-line alebo off-line vysielanie. Pomocou zariadenia Matrox Monarch HD môžete súčasne nahrávať signál z pripojenej kamery na pamäťovú kartu a súčasne posielať stream online videa napriklad na portál YouTube.


Videomonitory a čítacie zariadenia

pre spracovanie videa, pre náhľad spracovávaných záznamov a online prenosov ponúkame rôzne typy videomonitorov. Vybrať si môžete podľa veľkosti zobrazenia, typu prevedenia - stolný, prenosný alebo inštalačný, podľa požadovaých vstupov, výstupov a funkcií. Viacmonitorové 19" sústavy sú určené pre inštaláciu do štúdia alebo pre mobilné aplikácie. Monitory s vysokým jasom sú vhodné pre prácu v exteriéry s montážou na kameru, statív alebo pre upevnenie na kamerový stabilizátor.


- inštalačné 19" monitory, štúdiové monitory a prenosné portable monitory
- čítacie zrkadlové zariadenia osadené monitormi pre moderátorov a hlásateľov
- veľkoformátové prezentačné monitory s vysokým rozlíšením
- monitorové steny pre štúdiá a systémy riadenia, pre prezentačné a informačné systémy

Fotoaparáty a príslušenstvo

ponuka poloprofesionálnych a profesionálnych fotoaparátov, DSLR a príslušenstva. V ponuke máme široký sortiment príslušenstva pre fotoaparáty a DSLR kamery ako fotostatívy, osvetľovacie systémy a odrazné plochy, tašky a pláštenky, redukčné adaptéry, objektívy, externé mikrofóny, podporné systémy ako slidery, koľajnice, Matteboxy.. Najviac ponúkanými fotoaparátmi sú výrobky firiem Nikon, Canon a Hasselblad.


Statívy a konštrukcie pre videokamery a fotoaparáty

oceľové, hliníkové alebo karbónové statívy rôznych konštrukcií, monopody, tripody, stolné statívy, statívy pre uchytenie na konštrukcie, uchytenie na sklo, dvojcestné a trojcestné hlavy, guľové hlavy, panoramatické hlavy, hydraulické foto hlavy, kolieskové základne a podvozky pre statívy. Dodávame sortiment stabilizačných a podporných systémov pre videokamery a fotoaparáty ako žeriavy a koľajnicové systémy, vozíky a podobne. Ponúkané značky Manfrotto, Vinten, Sachtler, Cinecity Flycam, Filmcity, Proaim, ABC, Movietech, F&V...


- foto a video statívy typu monopod, tripod, rôzne konštrukčné typy hláv a úchytov
- ramenné opierky a klietky cage, camera rig pre DSLR fotoaparáty a príslušenstvo
- stabilizátory a vesty, prenosné vyvažovacie konštrukcie pre videokamery a DSLR
- žeriavy Crane Jib, Jib Arm, 3D motorické hlavy, Pan Tilt hlavy
- kamerové pojazdy a vozíky, koľajnicové posuny kamier, camera slider konštrukcie
- klapky, Matte-boxy, ovládania Follow Focus manuálne, motorové

Svetlá pre videokamery a fotoaparáty, štúdiové a efektové svetlá

dodávame kamerové, zábleskové, štúdiové, efektové svetlá a široký sortiment príslušenstva pre mobilné a inštalačné aplikácie pre videoštúdiá a fotografické ateliéry. Ponúkané značky Lite Panels, F&V, Manfrotto, Cinecity, Arri, Lastolite, Bowens a ďalšie.. Osobitnú kategóriu tvoria osvetľovacie zariadenia a efektové svetlá rôznych typov pre divadlá a koncertné podujatia, reflektory, rotačné hlavy, scannery, stroboskopy, LED panely.


- halogénové a LED svetlá, príslušenstvo pre videokamery a DSLR
- štúdiové svetlá trubicové, halogénové a LED osvetľovacie panely
- efektové svetlá, motorické hlavy, scannery, divadelné a scénické reflektory
- statívy pre svetlá, stropné koľajnicové konštrukcie, závesné systémy
- výkonové zariadenia pre ovládanie svetiel, DMX ovládania, stmievače
- kľúčovacie a farebné pozadia, odrazné plochy a fólie, dážniky a rámové konštrukcie
- príslušenstvo lampy a žiarovky, klapky, filtre, reflektory, mriežky, tašky, kufre...