facebook


digital signage

ovládače pre videosteny

Digital Signage

v našej ponuke nájdete zariadenia pre diaľkovú správu a prezentáciu mediálneho obsahu. Digital Signage riešenia umožňujú pomocou vzdialeného prístupu cez internet prezentovať video, audio, grafiku a texty na pripojených monitoroch alebo projekčných zariadeniach. Centrálne je možné ovládať stovky pripojených monitorov, okamžite aktualizovať zobrazovanú ponuku alebo informácie. Systémy sú používané v obchodoch a nákupných centrách pre zobrazenie ponúkaného tovaru a cien, pre zobrazenie platenej reklamy, na staniciach a letiskách informujú o príchode a odchode vlakov a lietadiel, v úradoch poskytujú aktuálne informácie pre verejnosť. Ponúkame Digital Signage prezentačné riešenia od výrobcov Optoma, Vertx, Matrox, InFocus, Kramer Electronics a ďalších.


- dynamické zobrazenie viacerých nezávislých alternatívnych obsahov
- súčasná prezentácia videa, grafiky a textu zo sprievodným zvukom
- jednoduchá a pritom okamžitá aktualizácia obsahu všetkých alebo vybraných bodov cez internet
- nezávislé prehrávanie mediálneho obsahu z rôznych pamäťových médií
- playout programovanie systému s automatizáciou vysielania informácií v stanovenom čase

Monitory, videosteny, LED obrazovky

zobrazovacia technika pre každodennú prezentáciu. Ponúkame profesionálne bezrámové monitory s možnosťou ich spájania do multimonitorových stien pomocou VideoWall kontrolérov. Niektoré profesionálne monitory je možné použiť vo vonkajšom prostredí, resp. dodávame kryty pre exteriérovú inštaláciu bežných monitorov. Cenovo prístupným riešením je vytvorenie videosteny pomocou bežných LCD a LED TV prijímačov umiestnených na nosnej konštrukcii a zo zariadenia pre rozdelenie obrazu na jednotlivé obrazovky. Toto zariadenie vďaka zabudovaným efektovým funkciám umožňuje napríklad inštaláciu naklonených monitorov alebo vytvorenie dizajnovo pútavých nesymetrických videostien. Informačné kiosky s dotykovou LED obrazovkou predstavujú vďačné interaktívne reklamné a informačné médium. V ponuke máme dotykové nalepovacie fólie, ktoré je možné napríklad nalepiť na výklad obchodu.


- LCD a LED monitory, LED obrazovky, videosteny a multiview riešenia
- bezrámové inštalačné dotykové monitory pre zabudovanie
- interiérové a exteriérové kryty a multimonitorové držiaky pre inštaláciu do vnútorného alebo vonkajšieho prostredia
- distribučné zariadenia pre správu prezentovaného AV obsahu
- použitie ako reklamné a informačné tabule v obchodných centrách, kluboch, letiskách
- školiace systémy a dispečerské veľkoplošné steny pre vizualizáciu aktuálnych prepojení

Projektory a projekčné plátna

projekčná technika pre mobilné a pevné inštalácie. Sortiment DLP a LCD projektorov pre ľubovoľnú prezentáciu v kombinácii s vhodným premietacím plátnom alebo projekčným povrchom. Od ultraľahkých projektorov pre obchodných zástupcov až po multiprojektorové aplikácie pre zvýšenie výkonu alebo pre neštandardné rozmery projekcie.


Spätné projektory a vizualizéry

ešte stále nájdu klasické spätné projektory svoje uplatnenie v školách a pri potrebe prezentácie. Ich modernou náhradou sú vizualizéry, ktoré snímajú predlohu pomocou kamery a obraz je následne prenášaný na monitor alebo projekčné zariadenie. Výhodou vizualizérov je snímanie akýchkoľvek materiálov a predmetov.


Interaktívne riešenia a dotykové systémy

interaktívne aplikácie majú svoje uplatnenie nielen v školách a výukových centrách, ale tiež v podpore predaja ako interaktívne kiosky, interaktívne prezentačné stojany a monitory. Dodávame interaktívne riešenia v podobe interaktívnych projektorov, interaktívne tabule, dotykové monitory a špeciálne fólie pre vytvorenie interaktívneho povrchu. Fólie je možné aplikovať na monitor, sklo, projekčnú plochu a tak vytvoriť interaktívnu prezentáciu napríklad na výklade obchodu.